Om bilforhandleren

Auto Fjerritslev A/S

Auto Fjerritslev A/S er stiftet 1. juli 2013 af Søren Jepsen, der ligeledes er indehaver af Løgstør Autoværksted A/S. Dan Alsbjerg er medindehaver.

Der beskæftiges på nuværende tidspunkt 13 medarbejdere.

Auto Fjerritslev A/S er autoriseret Renault & Dacia forhandler og værksted.

  • Vi sælger nye Renault og Dacia.
  • Vi indkøber og sælger også brugte biler.

Vi reparerer alle former for forsikringsskader og skader på alle bilmærker – Gratis lånebil

  •  Vi samarbejder med alle forsikringsselskaber.

Medarbejdere

Søren Jepsen

Sælger & Indehaver

+45 23 60 33 66

soren@autofjerritslev.dk

Tage Leegaard

Sælger

+45 24 97 48 61

salg@autofjerritslev.dk

Daniel L. Thorsted

Sælger

+45 24 98 31 83

daniel@autofjerritslev.dk

Poul Østergaard

Daglig leder

+45 24 97 48 62

poul@autofjerritslev.dk

Martin Olesen

Værkfører

+45 24 97 48 67

martin@autofjerritslev.dk

Helle L. Pedersen

Administration

+45 24 97 48 66

helle@autofjerritslev.dk

Caspar K. Bonde

Lager

+45 24 97 48 69

lager@autofjerritslev.dk

Michael A. Kristensen

PAVA/Klargøring

+45 28 93 25 16

Ingen mail

Ole Nielsen

Mekaniker

+45 24 97 48 64

ole@autofjerritslev.dk

Daniel Madsen

Mekaniker

+45 24 97 48 65

madsen@autofjerritslev.dk

Nicklas B. Andersen

Mekaniker/Lærling

+45 24 97 48 68

Ingen mail